W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Special Correspondents (2016) | Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një gazetari në radio dhe teknikut të tij, u del situata nga duart kur ata kurdisin një skemë për të falsifikuar rrëmbimin e tyre në Amerikën e Jugut, ndërkohë që fshihen në Nju York.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.