W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/3i4DhTpXpK6Jy6XtEvj69AE_wYiiPo-LWAbhZdHWAQ=m22" poster="http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2015/06/spl_2.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

SPL 2: A Time for Consequences (2015) | Aksion, Drama, Krim | 12 Shtator 2015


Rreth filmit:

Kur polici Kit (Wu Jing) nga Hong Kongu zbulohet se ishte në një operacion të fshehtë, gangsteri që ai kërkonte të kapte e rrëmben dhe në shenjë hakmarrjeje e fut në një burg të Tajlandës me një identitet të rremë penal. Gardiani i burgut Çai (Tony Jaa) me aftësi të jashtëzakonshme luftarake e ndalon largimin e tij nga burgu. Më pas gardiani Çai zbulon identitetin e vërtet të Kitit dhe si këmbim për ta ndihmuar i kërkon që të shpëtojë vajzën e tij, e cila vuan nga një formë e rrallë e leukemisë, sepse Kit është i vetmi donator që mund ta shpëtojë vajzën.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.