W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://188.240.220.150/jbjhonsikmqwws4phvsdwz6r6xjfs5y2hafafkpantknbsjriuljjc4yt2dq/Stander%20(2003)%20HD%20FiLMA24-AL.COM.mp4" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Stander | Aksion, Biografi, Krim | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Jeta dhe karriera e Andre Stendër, i cili u shndërrua nga një oficer policie në Afrikën e Jugut, në një hajdut bankash.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.3/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.