W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Star Wars: Episode II – Attack of the Clones | Aksion, Aventure, Fantazi | 26 Dhjetor 2015


Rreth filmit:

10 vite pas takimit të parë, Anakin Skajuokër zhvillon një marrëdhënie të fshehtë me Padmen, ndërsa Obi Uani heton tentativën për vrasje kundër senatores dhe zbulon një ushtri sekrete klonesh të bërë për Xhedait.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.