W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Stealing Cars (2015) | Drame | Viti: 2015


Rreth filmit:

Një adoleshent përfundon në një kamp për djem për shkak të telasheve me drogën, makinat dhe vandalizmat. Ai avash avash bëhet i preferuari i të gjithë djemve, por drejtuesi i kampit kërkon që ta ketë në anën e tij. Por cila është arsyeja e vërtetë për të cilën ai ka përfunduar në atë kamp?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.