W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Strange Magic (2015) | Animuar, Familjar, Fantazi | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Goblinet, Elfet, Zanat dhe Dreqërit përndiqen nga fatkeqësitë e tyre qe xixëllojnë dhe nga beteja për një shurup te forte.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.6/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.