W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Prisni [x] seconda, ose klikoni reklamen me posht.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Strangerland (2015) | Drame, thriller | 12 korrik 2015


Rreth filmit:

Një familje papritur e gjendet në një qytet rural pas zhdukjeve të dy djemve të familjes në shkretëtirë, lindin thashetheme rreth së shkuarës së tyre.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.9/10

Shiko Shkarko

Netu

MEGA

Vidto

UptoBox

Novamov

UpFile

Vidlocker

OBOOM

MegaDrive

Vidto

Filehoot

VideoMega

UserFiles

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.