W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Suburra (2015) | Drame, Krim, Thriller | 2 Nëntor 2015


Rreth filmit:

Një gangster i njohur si “Samurai” do ta shndërrojë portin e Ostias në Las Vegasin e kazinove dhe të lojrave të fatit. Të gjitha Familjet Mafioze vendosin të bashkëpunojnë për këtë synim të përbashkët, por paqja nuk do të zgjasë për shumë kohë!

 

YouTube-logo-full_color

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.