W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Superbad | Komedi | Viti: 2007


Rreth filmit:

Dy shokë të ngushtë Sethi dhe Evani duhet të përballen me ankthin e ndarjes nga njëri-tjetri në fund të gjimnazit ndërkohë që plani i tyre për të marrë pije alkoolike për një festë shkon keq dhe përballen me disa situata aspak të këndshme.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.