W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ted 2 (2015) | Komedi | 14 korrik 2015


Rreth filmit:

Të sapo martuarit Ted dhe Tami-Lin duan të kenë një fëmijë, por në mënyrë që të kualifikohen si prindër, Tedi duhet të provojë në gjykatë se është njeri.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.