W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) | Aksion, Aventurë, Komedi | 08 nëntor 2014


Rreth filmit:

Kur një njeri i tmerrshëm e kërcënon qytetin e New York City,
një gazetare lajmesh përballet me sfida të ndryshme, ku i zbulon
dhe bashkohet me Breshkat Ninja të cilët do të luftojnë për ta mbrojtur qytetin.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.