W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Temps (2016) | Komedi, Romancë | Viti: 2016


Rreth filmit:

Komedia flet për Xhefersonin një punëtor i përkohshëm, gëzimi i të cilit vjen nga një ekskursion vjetor në mal me shokun e tij dembel Kurtisin. Por, kur bie në dashuri me Stefaninë, i duhet t’i rivlerësojë prioritetet e tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.