W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Terminus (2015) | Fantashkencë | 25 Janar 2016


Rreth filmit:

Pas një aksidenti gati fatal, Dejvid Çembërlejn bën një zbulim të padëgjuar, që do e vendos jo vetëm fatin e familjes së tij, por të tërë njerzimit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.