W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

That Demon Within (2014) | Aksion, Krim, | 3 korrik 2014


Rreth filmit:

Një polic i devotshëm, i munduar nga fakti që i shpëtoi jetën një lideri bande, fiksohet pas shfarosjes së bandës kriminale të njeriut që shpëtoi.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.