W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Prisni [x] seconda, ose klikoni reklamen me posht.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The 11th Hour (2015) | Drame, thriller | 15 korrik 2015


Rreth filmit:

Biznesmenia e suksesshme Maria ka arritur gjithçka përveç asaj çfarë do më shumë – të ketë një fëmijë të vetin. Ajo vendos ta zgjidhë problemin vetë dhe nis një udhëtim të dëshpëruar dhe të rrezikshëm me qëllim që të realizojë ëndrrën e saj.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.3/10

Shiko Shkarko

Netu

MEGA

Vidto

UptoBox

Novamov

UpFile

Vidlocker

OBOOM

MegaDrive

Vidto

Filehoot

VideoMega

UserFiles

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.