W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Abandoned (2015) | Horror, Mister, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Një zhytje në mendjen e çmendur të një femre të re e dëshpëruar për të vënë jetën në vijë, Strik fillon punë si roje sigurie në turnin e natës në një kompleks apartamentesh të braktisura. Por gjatë natës së parë në detyrë ajo zbulon prezencë të tmerrshme në thellësi të ndërtesës. Goxha e tensionuar, Strik i duhet të përballet me demonët, realë dhe imagjinarë, teksa mundohet të ruajë qetësinë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.