W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Cilësia më e mirë në internet (Full HD).
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Amazing Spider-Man 2 (2014)  |  Aksion, Aventure, Fantazi  |  1 gusht 2014


Rreth filmit:

Piter Parker vazhdon që të zbuoj sekrete nga koorporata e mistershme Oskorp të cilët mundohen që ta heqin qafe me çdo kusht. A do të arrijë ai që ta mposhtë të keqen dhe t’i ruaj të dashurit e tij pa i lënduar mbetet ta shihni filmin.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.3/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.