W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Ardennes (2015) | Dramë | Viti: 2015


Rreth filmit:

Një grabitje brutale shtëpie shkon keq. Dejv, një nga dy grabitësit, arrin të ikë, duke lënë pas vëllanë e tij Kenethin. Katër vjet më pas, Keneth lirohet nga burgu. Dejv përpiqet ta ndihmojë të në çdo mënyrë të mundshme, ndërkohë që dëshmon se si ai përpiqet për të fituar përsëri ish-të dashurën e tij Silvi.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.