W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Babadook (2014) | Dramë, Horror, thriller | 09 Dhjetor 2014


Rreth filmit:

Një nënë e vetmuar e cila është braktisur nga burri i saj që kishte vdekur në një aksident, përballet me frikën e një ditari i cili trazon djalin e tij dhe shume shpejt ajo duhet te luftoj kundër keti përbindëshi.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.