W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Birthday Wish (2017) | Romance | Viti: 2017


Rreth filmit:

Gueni, që në moshën 13 vjeçare, planifikonte çdo pjesë të jetës së saj. Në pritje të 30 vjetorit, plani i radhës për t’u përmbushur, ishte martesa. Por, kësaj radhe, çdo gjë do të shkojë ndryshe. Të papriturat e jetës, ndryshojnë ekuilibrat e saj, si në punë, edhe në marrëdhënien me të dashurin meteorolog, Aleksin.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.