W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Charnel House (2016) | Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një thertore e braktisur prej kohësh është shndërruar në apartamente moderne në një lagje të re urbane. Shpejt pasi ato banohen, njerëzit përndiqen nga një sekret i zi i cili ka mbetur aty prej 30 vjetësh.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.