W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Cokeville Miracle | 2015 | Drame, Familjar, Histori | 22 Tetor 2015


Rreth filmit:

Më 16 Maj 1986, në komunitetin e vogël të Kokëvillit, Dejvid dhe Doris Jang morën peng kopshtin e qytezës për disa orë, para se të shpërthenin një bombë në një klasë që kishte çdo nxënës dhe mësues të shkollës. Ron Hartli, fëmijët e të cilit ishin në klasë, duhet të luftojë skepticizmin e tij ndërsa dëgjon dëshmitë pamore të nxënësve për ndërhyrjen e Zotit dhe ëngjëjve të tijë gjatë krizës. Kur godet tragjedia…çfarë sheh?

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.