W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Confirmation (2016) | Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Antoni tetë vjeçar është disi i shqetësuar në lidhje me kalimin e fundjavës me babain e tij marangoz të alkoolizuar, Ualtin. Ata fillojnë të zbulojnë një lidhje të vërtetë me njëri-tjetrin, duke e bërë Ualtin një baba më të mirë dhe Antoni të zbulojë premtimin dhe potencialin e njeriut të mirë që ai do të bëhet.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.