W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Cure (2020) | Aksion, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në të ardhmen e afërt, një virus misterioz ka pushtuar një pjesë të madhe të popullsisë së botës. Vajza e mercenarit të Forcave Speciale Noa, është infektuar dhe ky i fundit do bëjë gjithçka për të gjetur kurën.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.