W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Current War: Director’s Cut (2017) | Biografi, Drame, Histori | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Historia dramatike e garës midis titanëve të energjisë elektrike, Tomas Edisonit dhe Xhorxh Uestinghausit për të përcaktuar se cili sistem elektrik do të fuqizonte dhe do të ndriçonte botën moderne.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.