W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Damned (Gallows Hill) (2014)  |  Horror, Myster, Thriller  |  14 shtator 2014


Rreth filmit:

Një familje është përfshirë në një aksident
dhe gjejnë strehim në një ish-hotel të izoluar,
ku aty lirojnë një vajzë mbyllur në bodrum
pa e ditur që ajo është një e keqe antike…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.3/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.