W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Dark Stranger (2015) | Drame, Horror | Viti: 2015


Rreth filmit:

Historie e nje artisteje te re qe vuante nga depresioni, perndiqet nga nje shpirt i krijuar nga novela e saj grafike . A do arrij ajo ta mposhti psikozen e saj dhe te shpetoj nga shpirti i keq perpara se ai ta shkaterroj ate dhe cdo gje qe e rrethon?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.