W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Dead Ones (2019) | horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Për katër adoleshentë, dënimi për të kryer gjatë verës do të jetë caktimi i një vendi për të pastruar shkollën e tyre të mesme pas një incidenti të tmerrshëm. Por ata nuk janë vetëm; një bandë makabre e veshur me petkat e katër kalorësve të Apokalipsit – uria, murtaja, lufta dhe vdekja i ka mbyllur brenda dhe po i gjuan nëpër korridoret e shkatërruara të shkollës. Ndërsa katër studentët luftojnë për të mbijetuar, secili duhet të përballet me jehonat e mbinatyrshme të traumave të kaluara që ata janë përpjekur të harrojnë dhe mund të dënohen të rijetojnë.

 Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.