W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Depraved (2011) | Horror Thriller | Viti: 2011


Rreth filmit:

Kur udhëzuesi i një grupi ndërkombëtar kërkuesish urbanë pëson një rënie të keqe, dy nga vajzat në grup shkojnë jashtë për të kërkuar ndihmë, ndërsa Denisi, qëndron prapa. Armin, një ish roje kufiri i Gjermanisë Lindore shfaqet papritmas nga hiçi. Nga dëshpërimi i dukshëm, Denisi lejon Armin t’i çojë ata dhe udhëzuesin e tyre pa ndjenja në një vend të sigurt dhe pikërisht në këtë moment Denisi kupton që ka bërë gabimin më të madh të jetës së tij!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.