W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Devil’s Candy (2015) | Horror | Viti: 2015


Rreth filmit:

Kara udhëton drejt Fortesës së Vetmuar duke shpresuar të gjejw informacion se si të mundë Indigon, një qenie nga e kaluara e saj e cila mund të

udhëtojë përmes internetit. Ndërkohë, Xhejms dhe Lusi kanw arritur një udhëkryq në marrëdhënien e tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.