W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Eight Hundred (2020) a.k.a 800 | aksion, aziatik, lufte | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në vitin 1937 një grup ushtarësh kinezë ngrenë një mbrojtje heroike katër ditore në Shanghai për të ndaluar avancimin e forcave Japoneze…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.