W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Experiment | Dramë, Thriller | 30 Tetor 2015


Rreth filmit:

26 burra janë zgjedhur për të marrë pjesë në rolin e rojeve dhe të të burgosurve për një studim psikologjik i cili del jashtë kontrollit.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.