W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Final Destination 4 | Horror | Viti: 2009


Rreth filmit:

Niku arrin të parandalojë një aksident dramatik që mund të shkaktonte shumë viktima gjatë një gare automobilistike. Falë ndërhyrjes së tij, disa njerëz duket se kanë shpëtuar për mrekulli, por deri kur… Vdekja ka vendosur ta çojë deri në fund misionin e saj.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.