W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://googledrive.com/host/0BymgIuqveNO7aHc3b3hBeGxtZzA/The%20Final%20Girls%202015%20720p.mp4" poster="http://image.tmdb.org/t/p/w1920/n2SLCp659wt3Tk6fCZQdciOJUgr.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Final Girls (2015) | Horror, Komedi | 12 Tetor 2015


Rreth filmit:

Një vajzë e re që po vajton humbjen e mamasë së saj, një aktore e famshme filmash horror të viteve 80, e gjen veten të përfshirë në filmin më të famshëm të mamasë së saj. Të bashkuara, gratë duhet të luftojnë maniakun vrasës të filmit.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.