W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Fountain | 2006 | Drama, Romance, Fantashkence | 29 korrik 2015


Rreth filmit:

Tomi, një shkencëtar modern, po përpiqet të bëjë zbulimin e madh mjekësor, që të shpëtojë gruan e tij Izin, e cila është e sëmurë me kancer.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.