W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Great & The Small (2016) | Drame | Viti: 2016


Rreth filmit:

Skot, një 26 vjeçar i sapoliruar nga burgu dhe që jeton në rrugë, po përpiqet të bëhet përsëri pjesë e shoqërisë. Ai po përpiqet ta mbajë mirë me shefin e tij kriminel dhe t’i fitojë zemrën ish të dashurës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.