W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Hollow (2015) | Horror | Viti: 2015


Rreth filmit:

Tre vajza humbasin prindërit e tyre në një aksident me makinë dhe shkojnë në ishull të jetojnë me tezen e tyre. Fatkeqësisht, ato arrijnë në kohë për të përjetuar rizgjimin e një mallkimi qindra vjeçar, që do kërcënojë jetën e çdokujt që jeton në ishull.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.