W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Intergalactic Adventures of Max Cloud (2020) | Aksion, fantashkence, komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pasi Sara, një vajzë që çmendet pas video lojrave, transportohet brenda në lojën e saj të preferuar, ajo e gjen veten në planetin e rrezikshëm të Heinosit. Mënyra e vetme për të shpëtuar është që të përfundohet loja. Duke bashkëpunuar me heroin e hapësirës Maks Klaud, Sara lufton me planetin e tmerrshëm. Ndërsa shoku i saj i ngushtë, Kauboj, mundohet ta ndihmojë duke kontrolluar lojën nga dhoma e saj e gjumit në Bruklin.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.