W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Last Stand | Aksion, Krim, Thriller | Viti: 2013


Rreth filmit:

Sherifi Ouens është një njeri që është tërhequr nga pozicioni i tij në Policinë e Los Anxhelos për të luftuar atë pak krim që ndodh në qytezën e përgjumur kufitare Somerton. Pas një arratisjeje spektakolare nga një autokolonë e FBI-së, bosi më famkeq dhe i kërkuar i drogës po ikën vetëtimthi drejt kufirit me 322 km/orë brenda një makine të modifikuar së bashku me një peng dhe një ushtri anëtarësh bande që po e ndihmon. Por me sa duket, ai po shkon drejt Somertonit, ku e gjithë forca policore e Shteteve të Bashkuara do të ketë mundësinë e fundit për të bërë qëndresë dhe për ta arrestuar përpara se ai të kalojë kufirin dhe të humbasë përgjithmonë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.