W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Mechanic | Aksion, Krim | 31 korrik 2015


Rreth filmit:

Një vrasës elitar i mëson një djali të ri, i cili ka lidhje me një nga viktimat e tij të mëparshme, se si të vrasë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

OBOOM

Filehoot

MEGA

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.