W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Midnight Man (2016) | Krim, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një vrasësi i cili nuk ndjen asgjë si fizikisht ashtu edhe emocionalisht, i jepet një detyrë që tê vrasë miqtë. Pas probleme që has rrugës, kupton që dikush e ka futur ne kurth. A do arrije Grejdi që të dalë i gjallë edhe pasi zbulon që bashkëpunëtorja e tij e ka tradhëtuar?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.