W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The November Man (2014)  Aksion, Krim, Thriller  |  26 tetor 2014


Rreth filmit:

Ish agjenti i CIA-s, Peter Devereaux thirret
në një mision që shumë shpejt do të shndërrohet në
një cështje personale. Por ky mision do të bëhet edhe
më i ndërlikuar me përfshirjen e dy superfuqive,
Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Rusisë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.