W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Obituary of Tunde Johnson (2019) | Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një adoleshent i pasur, nigeriano-amerikan ndalohet nga policia, qëllohet për vdekje dhe menjëherë zgjohet duke jetuar përsëri të njëjtën ditë pa pushim. I ngecur në një lak kohor të tmerrshëm – detyrohet të përballet me të vërteta të vështira për jetën dhe veten e tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.