W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Other Side of the Door (2016) | Horror | Viti: 2016


Rreth filmit:

Pasi djali i saj vdiq në një aksident tragjik, një grua mëson një ritual që do të sjellë atë përsëri në jetë për t’i thënë lamtumirë, por kur ajo nuk i bindet një paralajmërimi të shenjtë, ajo shqetëson ekuilibrin midis jetës dhe vdekjes.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.