W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Platform (2019) | Fantashkence, Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një burg vertikal me një qeli për nivel. Dy persona për qeli. Një platformë ushqimore e vetme dhe dy minuta në ditë për t’u ushqyer nga lart poshtë. Një makth i pafund i bllokuar në Gropë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.