W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Power (2021) | Aksion, Hindi, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një udhëtim në botën e dy të dashuruarve ndërsa të dy familjet e tyre janë shkatërruar për hir të hakmarrjes dhe pushtetit dhe një vështrim se si ata ngrihen nga ajo gropë e epshit të gjakut dhe dëshpërimit, së bashku.

 

 Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.