W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Purge: Anarchy (2014) | Aksion, Horror, Thriller | 05 Shtator 2014


Rreth filmit:

Një çift i ri, një nënë dhe e bija e saj, dhe një polic jashtë detyre duhet t’i mbijetojnë natës së Spastrimit,
teksa ajo natë i zë jashtë ata.
A do të arrijë polici që ta mbroj çiftin e ri dhe nënën dhe bijën e saj,
dhe njëkohësisht të marr hakmarrje për të birin që ka vdekur një vit më parë,
mbetet ta shihni filmin.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.