W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Remains (2016) | Horror, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Pasi një familje shpërngulet në një shtëpi të vjetër viktoriane, ata zbulojnë një sënduk në papafingo që përmban sende antike të njollosura nga një shpirt keqdashës. Ndërkohë që sendet ngadalë posedojnë çdo anëtar të familjes, shpirti rritet më i fortë, i vendosur me çdo kusht në rrëmbimin e fëmijëve.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.