W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Rover (2014)  |  Krim, Dramë  |  14 shtator 2014


Rreth filmit:

10 vjet pas krizës globale, një njeri i vetmuar
vihet në ndjekje të personave që vodhën pasurinë
e tij të vetme, makinën e tij. Gjatë rrugës, ai kap vëllanë
e njërit prej hajdutëve, së bashku ata krijojnë një lidhje të
mirë gjatë atij udhëtimi të rrezikshëm…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.