W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Ruins | Horror | Viti: 2008


Rreth filmit:

Një grup i miqve të cilët janë në meksikë për pushime, por gjithqka shkon keq kur ata, së bashku me një turist nisin të gërmojn në një vend të largët arkeologjike në xhungël, ku diçka e ligë jeton në mesin e rrënojave.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.